Vítáme Vás u zcela unikátní záležitosti, která nemá ve světě výpočetní techniky obdoby. Představujeme Vám originální projekt, ve kterém jsme se rozhodli skombinovat nejnovější počítačové technologie s uměním a designem. Naší hlavní myšlenkou je povýšit počítač na něco víc než jen omšelou bedýnku schovanou někde pod stolem. Máte možnost vlastnit herní počítač stylizovaný do představ a nápadů, co jen Vám fantazie dovolí. V dnešní době digitalizace, nejsou počítače jen hračkou pro děti a dorost, ale pracovním nástrojem mnoha z nás. Zastáváme názor, že příjemné pracovní prostředí je základem spokojeného života. Naše herní počítače jsou nástrojem, jak toho dosáhnout, ať už se jedná o pracovní, nebo osobní rovinu. Na trh přicházíme s prvními modely, ale co nevidět představíme široké portfolio, kde si každý příjde na své. Máte možnost si takový počítač - unikát objednat i na zakázku, přímo dle Vašich představ a přání. Ve fantazii se meze nekladou a my jsme tu od toho, abychom Vaše myšlenky zhmotnily. Chcete mít v pokoji svou oblíbenou herní postavu nebo ve své firmě počítač odkazující na předmět Vašeho? Nebojte se nás oslovit ke společnému projektu v sekci Vytvoř si vlastní Herní PC Art sestavu. Budeme se těšit na zprávu právě od Vás.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

  

Na začátku byla touha přijít na trh s něčím novým, jedinečným. V dnešní době, kdy je patent na všechno možné, nelehký úkol. Mnozí z Vás nám dají zapravdu. Člověk má za život mnoho nápadů, ale jen málo z nich zrealizuje. Základním prvkem je myšlenka a nápad jako takový. Ten ale často zůstává zahalený do mlhy X proměnných. V této chvíli je dle nás důležitá tzv. vizualizace. Člověk musí vidět do budoucna. Představovat si výsledný produkt a nepochybovat o jeho úspěchu. A s tímto jsme šli do toho. Mládí jsme taky uměli strávit u klávesnice při nekonečném skilování a hledání unikátů v Diablu dvojce, dávání "headshotů" v Counter Striku, nebo rozmísťování Siege tanků ve Starcraftu. Lidé zasvěcení do světa gamingu ví o čem je řeč. Trocha nostalgie...

   

 

       

Píšeme to proto, že se do našich zákazníků dokážeme vcítit a to je velmi důležité. Kdo by nechtěl mít doma na stole takový počítač? Věříme, že to je sen každého nadšence počítačových her a každého, kdo je uvnitř alespoň trochu extravagantní a má rád nevšední věci. Znáte to poříkadlo. Kdo si hraje, nezlobí. A s našimi PC Art sestavami to platí dvojnásob.

 
  

OTEVŘENÁ ELEKTRONIKA X DŘEVO

    

Tyhle dvě věci k sobě na první pohled moc nejdou, přiznáváme. Jelikož jsme rodinný podnik a v rodině jednoho šikovného řezbáře ze Slovácka máme, byla to pro nás jasná volba. Šlo nám o to kombinovat hlavně přírodní materiály. Kdejakých plastových "krámů" je plný internet a pokud chcete, aby výsledný produkt měl přidanou hodnotu, je to jediná a správná cesta. Určitě se ptáte, zda je to vůbec bezpečné. A my se ptáme. Co je dnes bezpečné? 

   

  

  

Pár informací ze světa tabulek. Teplota vzplanutí u dřeva se pohybuje mezi 180 a 275 °C a je závislá na druhu dřeva, hustotě, jeho chemickém složení, vlhkosti a musela by působit po určitou dobu. Pro představu, nejvyšší možné teploty procesoru a grafického čipu se pohybují kolem 100 °C a to opravdu jen při velkém zatížení, nebo pokud nastal problém s jejich chlazením. Standardní pracovní teplota je maximálně v rozmezí 40 a 80 °C v závislosti na vytížení. A to se bavíme o teplotách, které měří senzory uvnitř čipů. Okolní teplota je tedy zanedbatelná. I přesto všechno, napouštíme dřevěné postavy před konečnou povrchovou úpravou přípravkem Bochemit, který se používá k ošetření dřevěných prvků stavebních konstrukcí a dalších materiálů na bázi dřeva zabudovaných v interiérech staveb. Zajišťuje snížení hořlavosti dřeva, snižuje rychlost hoření a šíření plamene po povrchu. Dle ČSN EN 13501-1+A1 je výrobek klasifikován do třídy reakce na oheň B-s1, d0.  

Dnešní nejmodernější hardware je opatřen různými ochranami proti zkratu, přepětí, přetížení apod. Navíc díky tomu, že se jedná doslova o "Open Case" se vším všudy, teploty jsou výrazně nižší, než v jakékoliv drahé PC skříni, u které výrobce deklaruje skvělou airflow. To si víceméně můžete ověřit v softwarech k tomu stvořených. Co se týče ukládání prachu, mohlo by se zdát, že PC Art sestavy budou "na dostřel". Opak je pravdou. U klasické PC skříně se prach hromadí hlavně díky nakumulované statické elektřině, která uvnitř uzavřené bedny vzniká. Komponenty ve volném prostoru jsou proto ve výhodě a navíc pod neustálým vizuálním kontaktem. Stačí jen fouknout a údržbu máte hotovou. Daní za to je větší obezřetnost v okolí počítače viz PDF manuál, který dorazí v případě zakoupení PC sestavy spolu s fakturou na Váš email.NEKONEČNÁ FANTAZIEJe to projekt, který nemá limit. Máme možnost vytvořit nespočet PC Art sestav, které budou originální v každém směru. Nekonečné hledání nových a lepších nápadů, které budou zakončeny ještě lepším konstrukčním řešením než doposud. Uvědomujeme si, že jsme teprve na začátku a věci mají svůj vývoj. Nehodláme usnout na vavřínech a díváme se neustále do budoucnosti. Jaké asi tak herní počítače Vám přineseme za rok, za dva? Nechejme se překvapit, ale jedno je jisté. Bude to jízda. A ne jenom naše. V následující kapitole zjistíte více o tom, jaké jsou možnosti spolupracovat s námi na společné PC Art sestavě, která bude dle Vašich přání a představ.

    

          

 

 
     

SPOLEČNÝ PROJEKT

  

Uvědomujeme si, že ať budeme jakkoliv vynalézaví a produktivní, nikdy nemůžeme pokrýt poptávku Vás všech. Lidé mají svoje vlastní představy a vize. Každý si vybudoval vztah k něčemu jinému. Jednomu se líbí tohle, druhému už tolik nemusí. Rozhodli jsme se proto pokrýt i tuhle oblast. Nabízíme Vám touhle cestou zakázkovou výrobu a společný projekt se vším všudy. Pokud Vaše vize nemá konkrétní obrysy, ale jen úlomky nějakého, prozatím mlhou zahaleného nápadu, nebojte se nám napsat. Přijdeme s nevšedními návrhy, předčíme Vaše očekávání. Taková originální na zakázku stvořená herní PC sestava může posloužit jako perfektní dárek pro někoho, na kom Vám záleží. Můžeme do motivu zakomponovat rodinné a životní události, které se Vám budou připomínat pokaždé, když zasednete k počítači. Nabídku můžete také využít k reprezentaci svého podniku. Nechejte si zpracovat PC sestavu s motivy předmětu Vašeho podnikání a udělejte tak dojem na své zákazníky a klienty. Vše je o domluvě a našim heslem stále zůstává „ Náš zákazník, náš pán“. Budeme se těšit na spolupráci právě s Vámi.

 

   

BUDOUCNOST

   

Jsme teprve na začátku, ale už teď je důležité se dívat kupředu. My s pokorou vyhlížíme a budoucnost vidíme jasně a zřetelně. V náš projekt máme plnou důvěru. Jinak to ani nejde, pokud chcete, aby byl úspěšný. Na trh jsme přišli s produktem, který nemá konkurenci a dává nám to malou výhodu. Ta ale netrvá věčně a železo musíme kout dokud je žhavé. Máme v plánu představit velké portfolio zcela originálních herních PC sestav. Z našeho pojmu PC Art sestava udělat celosvětově užívaný pojem a de fakto úplně novou kategorii v oblasti výpočetní techniky. Pevně věříme, že si naše netradiční herní počítače najdou zákazníky po celém světě. Nákupem u nás tuhle vizi podpoříte a my Vám za to srdečně děkujeme. S pozdravem celý tým z compraider.cz