Dobrý den,

    

vítáme na našich stránkách všechny příznivce počítačových her, ale i studenty, grafiky, programátory a v dnešní digitální době téměř každého, kdo k životu potřebuje herní notebook, klasický notebook nebo ultrabook, pořádnou PC sestavu či upgrade grafické karty. Vážíme si toho, že jste ve vší té konkurenci zavítali zrovna k nám a vynasnažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Je nám jasné, že na nějaké ty bláboly není čas a tenhle článek dočte jen zlomek z Vás. Přesto si sem dovolíme pár písmenek hodit, už jen ze slušnosti.

         

S prodejem výpočetní techniky, respektivě herních notebooků jsme začínali někdy před rokem 2020. Za tu dobu jsme nasbírali velký počet zákazníků, kteří se za námi vrací a to je ta nejlepší zpětná vazba. Děkujeme! Mnohé z Vás si dobře pamatujeme, víme odkud jste za námi přijeli a jaký notebook či PC jste si odvezli. Zkrátka taková počítačová rodina.

                    

Rozhodli jsme se posunout náš projekt dál a tento web je naší základnou. K herním notebookům přidáváme do našeho portfolia postupně taky herní PC sestavy, herní grafické karty i klasické notebooky či ultrabooky. V našem sortimentu najdete i zcela unikátní projekt otevřených designových počítačů, které jsou záležitostí pro ty "nejšílenější" z Vás. Pokud tyhle řádky čtete a řadíte se mezi ně, klikněte ZDE.

       

Pro ty, kteří o nás ještě neslyšeli...

        

compraider.cz je internetový obchod, který se zabývá prodejem převážně použité výpočetní techniky jako jsou herní notebooky, notebooky a ultrabooky, herní PC sestavy a herní grafické karty. Snažíme se pro Vás vybírat pokud možno zánovní kousky s minimálním opotřebením. Veškeré naše zboží prochází před prodejem důkladnou prohlídkou a několika-fázovým testováním. Servisní úkony spočívají v rozebrání daného produktu na jednotlivé části a jejích čištění. Zejména pak jeho nejdůležitějších částí jako je chlazení CPU (procesor) a GPU (grafický procesor). Mezi chladič a čipy je následně aplikována nová teplovodivá pasta od osvědčeného výrobce Thermal Grizzly, která má za úkol vymezit případnou vůli mezi chladičem a čipem. V případě potřeby jsou měněny i thermalpady, neboli chladící podložky nacházející se v okolí CPU a GPU. Tyto úkony zajistí stabilní teploty a ty zase dlouhověkost produktu. A o to nám všem jde. Je to jako s výměnou oleje u vašeho auta. Čím častější výměna, tím toho víc najedete :)

Po kompletaci produktu se provádí čistá instalace a následná aktivace operačního systému a to vždy Windows 11 vzhledem k tomu, že u Windows 10 nám brzy vypnou podporu. Pokud by jste trvali na Windows 10, stačí nám to napsat do poznámek v objednávce. Dalším krokem je stažení a instalace nejnovějších driverů neboli ovladačů k jednotlivému hardwaru. Tento krok je nezbytný ke správnému fungování počítače. Posledním krokem je ověření veškeré kompatibility a funkčnosti zboží. To spočívá v testování produktů programy k tomu stvořenými. Tzv benchmarky a stress testy simulují práci hardwaru při nejvyšším možném zatížení a zobrazují nám důležité data. U nás zakoupený notebook nebo PC budete mít vždy plně připravený k použití. Stačí ho jen zapnout a posadit se k němu.

  

compraider.cz není jen tak obyčejný e-shop. Nabízíme svým zákazníkům jakkoukoliv domluvu, úpravu, ať už se jedná o zboží, platbu za něj, nebo dopravu. Můžete nám kdykoliv napsat a sdělit nám své potřeby. V rámci možností se snažíme vyjít vstříc každému z Vás.

   

    

 

                                         

Před zakoupením Vám rádi poradíme, jak si Vámi vybraný notebook, PC sestava nebo grafická karta povede s konkrétní hrou, nebo programem. Zkrátka se u nás můžete zeptat na cokoliv. Vzhledem k neustálému vývoji nové a rychlejší výpočetní technologii, nabízíme odkup Vašeho starého herního notebooku, PC sestavy či grafické karty. Případně možnost protiúčtu ke koupi výkonnější techniky u nás. Více informací najdete v rubrice na toto téma, stačí kliknout ZDE. Výhodou nákupu u nás je bezkonkurenční poměr ceny a výkonu s tím, že člověk musí oželet, že se nejedná o úplně novou věc. Ve své podstatě taky odlehčíte naší Matičce Zemi, kdy svým způsobem recyklujete.

 

   

PŮVOD ZBOŽÍ: Často se nás ptáte, odkud naše zboží pochází, kde ho bereme, jakou má historii apod. Odpověď je jednoduchá a prostá. Přeci od Vás, od běžných lidí. Někoho hraní her omrzí po pár týdnech, někdo potřebuje peníze a jiní upgradují hardware každého půl roku, aby stíhali dnešním náročným hrám. Další herní notebooky, PC sestavy nebo grafické karty pochází z předváděcích akcí a od vývojářských či jiných firem, které ke své činnosti potřebují výkonný hardware.

       

Mezi veškerým zbožím pro Vás vybíráme techniku, která se nám osvědčila a je po vizuální stránce v co nejlepším stavu. Snažíme se, aby se jednalo o kompletní balení, včetně krabice, manuálů apod. Zákazník si tak domů odnáší zboží s pocitem ještě lepším, než při koupi nového, protože ušetřil nějakou tu korunu. Samozřejmě v té nižší cenové kategorii najdete produkty, které mají přes dva roky, krabice se nepodařila dochovat a nějaké ty známky užívání se za tu dobu naskládaly. Někdo si potrpí na prvotřídní zboží. Někdo chce notebook nebo PC jen do dílny, či pro malé dítě a nevadí mu to. Zkrátka je to o lidech. Snažíme se, abychom vyšli vstříc každému, kdo má zájem si u nás nějaký herní notebook, herní PC sestavu nebo grafickou kartu pořídit. Vše je o domluvě a ta je u nás v compraider.cz vítána.  

   

  

    

ODKAZY NA HODNOCENÍ:

  

GOOGLE.CZ RECENZE

FIRMY.CZ RECENZE

BAZOS.CZ RECENZE

    

Pokud jste byli s nákupem u nás spokojeni, budeme vděčni i za pár písmenek od Vás. Děkujeme