Dobrý den, děkujeme, že jste si k prodeji svého herního počítače vybrali compraider.cz. Nabízejte nám prosím jen herní PC, které má uvnitř grafickou kartu NVIDIA GeForce řady nejméně GTX 1XXX a procesor Intel Core řady deváté zvané Coffe Lake. Starší kousky prosím nenabízet. Dalším kritériem je stav herního počítače. Vyžadujeme zboží, jehož známky užívání jsou pokud možno minimální.

  

Oceníme herní PC sestavy, které mají především prosklenou bočnici, RGB podsvícení, vodní chlazení a byly sestaveny z dražších a lepších komponentů. Pokud nemáte originální krabici od PC skříně, která je vybavena polstrováním, prosíme o velmi důkladné zabalení, tak aby nedošlo k poškození při přepravě.

   

U herních počítačů od Vás budeme potřebovat k nacenění údaje o celém hardwaru. To znamená model PC skříně, základní desky, procesoru, grafické karty, operační paměti, disků i napájecího zdroje. Všechny informace uveďte prosím do formuláře níže.

  

ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ: Kvůli výkupu nám NEVOLEJTE. Cenovou nabídku Vám po telefonu nesdělíme. Použijete prosím výkupný formulář níže. Pokud se Vám nikdo do 1h - 2h neozve o Vámi nabízené zboží nemáme zájem, nebo jste uvedli nepřesné informace, které znemožnily nacenění produktu. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám úspěšný prodej na bazarech.