Dobrý den, děkujeme, že jste si vybrali k prodeji svého herního notebooku právě compraider.cz. Herní notebooky vykupujeme od modelů, které mají uvnitř grafickou kartu nejméně řady NVIDIA GeForce GTX 9XX. Nenabízejte nám proto prosím kousky staršího data. Zakládáme si především na zachovalém a udržovaném stavu všech našich notebooků. Pokud se nejedná o notebook zánovní, jenž podléhá ještě nějaké záruce, nabízejte nám prosím jen notebooky o které bylo pečováno a na jejich stavu je to znát.

          

K nacenění Vašeho herního notebooku budeme potřebovat  přesné označení modelu  viz. obrázek. Tuhle informaci naleznete na spodní straně notebooku na výrobním štítku, nebo na krabici. Pokud si nejste jisti, které číslo je to správné, vyfoťte nám celý výrobní štítek. Veškeré informace nám prosím sdělte do formuláře níže a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.  

  

ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ: Kvůli výkupu nám NEVOLEJTE. Cenovou nabídku Vám po telefonu nesdělíme. Použijete prosím výkupní formulář níže. Pokud se Vám nikdo do jednoho pracovního dne neozve o Vámi nabízené zboží nemáme zájem, nebo jste uvedli nepřesné informace, jenž znemožnili nacenění produktu. Děkujeme za pochopení.