V případě, že Váš herní notebook, herní PC sestava, herní grafická karta, nebo jiný komponent do počítače nestačí Vašim hardwarovým požadavkům, omrzelo Vás hraní, nebo jen potřebujete peníze, rádi je od Vás vykoupíme.

   

Preferujeme zboží jasného původu, nejlépe s originální krabicí a zárukou. Není to však podmínkou.

 

ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ: Kvůli výkupu nám NEVOLEJTE. Cenovou nabídku Vám po telefonu nesdělíme. Použijete prosím výkupní formulář níže. Pokud se Vám nikdo do jednoho pracovního dne neozve o Vámi nabízené zboží nemáme zájem, nebo jste uvedli nepřesné informace, jenž znemožnili nacenění produktu. Děkujeme za pochopení.

    

Berte prosím v úvahu, že naše cena bude výkupní. Znamená to, že na bazarech při vlastní inzerci dostanete za zboží více. Zároveň ale nabízíme cenu vyšší než zastavárny a jiné výkupny. Další výhodou je, že u nás to máte bez "papírování" a nějakých procedur. Produkt pošlete jakýmkoliv dopravcem na adresu uvedenou v záhlaví obchodních podmínek, my ho přebereme, zkontrolujeme a okamžitou platbou (pokud to Vaše banka podporuje) vyplacíme dohodnutou částku Vám na bankovní konto. Pokud nemáte v tento postup důvěru, zboží přebereme i na dobírku a peníze Vám poté budou vyplaceny zvoleným dopravcem.

    


           

Pokud na peníze spěcháte tak např. Česká pošta nabízí expresní odeslání tzv EMS s garancí doručení do následujícího dne. To znamená, že dnes podáte (do určité hodiny) a zítra je notebook u nás. 

                                                                                                                         

    

V NÁSLEDUJÍCÍCH ODKAZECH NALEZNETE INFORMACE K ODESLÁNÍ:

    

https://www.zasilkovna.cz/odeslani

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky

https://www.ppl.cz/osoby

https://www.dpd.com/cz/cs/poslat-balik/

https://e-balik.cz/soukromy-balik