Jaký je nejlevnější notebook?

Mhoho z Vás se při výběru herního notebooku poohlíží po tom nejlevnějším. V tomto článku se proto spolu s compraider.cz zaměříme na ty nejlevnější herní notebooky na trhu.

 

Nebudeme zde představovat konkrétní specifikace a jejich aktuální ceny. Řekneme si ale, od kterých značek a jakých modelů tyto notebooky pochází. Pojďme na to.

  

    

LENOVO IDEAPAD GAMING 3

Základní model herního notebooku od značky Lenovo. Nejslabší konfigurace startují s cenou kolem 15 000 Kč. Jedná se o notebook pro nenáročného uživatele, který si sem tam chce zapnout i nějakou tu hru. Potěší mechanicky uzavíratelná webkamera a ergonomicky tvarované klávesy.

 

  

ACER NITRO 5

Herní notebook, který se pyšní velkou oblibou u spoustu zákazníků. Láká jich především agresivní design notebooku a samozřejmě nízká startovací cena. Základní konfigurace najdeme podobně jako u Lenova lehce nad 15 000 Kč. Tady můžeme vypíchnout extra tenké rámečky kolem displeje a opravdu herní design s rudě červenou podsvícenou klávesnicí.

 

   

       

HP PAVILION GAMING

Fanoušci Hpéčka si přijdou na své zase s modelem PAVILION GAMING. Uživatelsky příjemný herní notebook s future designem najdete v podobné cenové relaci, jako notebooky předešlé. Notebook se vyrábí s obrazovkami 15,6“ 16,1“ i 17,3“. Tělo notebooku je na dotek příjemné, i když se jedná jen o tvrzený plast. Chválíme reproduktory od značky Bang&Olufsen, které jsou zárukou kvalitního poslechu.

  

     

  

Všechny tyto herní notebooky najdete v naší nabídce, stačí kliknout: Aktuální nabídka herních notebooků na compraider.cz

  

      

Přejeme úspěšný výběr, s pozdravem compraider.cz